Misyonumuz / Vizyonumuz
Biz Kimiz?
 
Otogold, aracınızın tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz; kaliteli ürünler, farklı alternatifler, uygun fiyat politikası, satış öncesi & sonrası sınırsız bilgi desteği ile 24 saat boyunca karşılamak amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir..
 
En İyi Markalar & Farklı Alternatifler
 
Otogold.com’da Türkiye’nin ve dünyanın önemli araç bakım markalarının 1000 den fazla ürünü yer almaktadır. Ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin doğrudan, üretici, ithalatçı ve distribütör firmalar ile bayilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır. Otogold’ da tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Sipariş verilen ürünler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir.
 
Hızlı Kargo & Sınırsız Müşteri Hizmetleri Desteği
 
Ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve en kısa zaman içerisinde evinize ulaştırılmaktadır.
 
365 gün 7/24 alışveriş
 
Otogold, reel stok ile çalışan, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir online satış sitesidir.
 
Güvenli Alışveriş:  Kredi Kartı & Kapıda ödeme ve Havale seçenekleri
 
Ödeme sayfamızda 128 bit ssl güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle Kredi Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.  
Otogold kredi kartı ile ödeme yanında havale ve kapıda ödeme ile farklı ödeme seçenekleri sunar.
 
Neden Otogold’u tercih etmelisiniz?
 
E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Detaylı ürün açıklamaları, ürün fotoğrafları ayrıca kullanım kolaylığı ve satış sırası/sonrası müşteri desteği ve aynı gün kargo servisi gibi sunduğu hizmetler ile otogold aracına önem verenlerin hayatını kolaylaştırmaktadır.
 
Bize ulaşın
 
Her türlü soru ve öneriniz için info@otogold.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Otogold’un hedefi;  hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm Türkiye’de araç bakıma önem ve özen gösterenlerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa sürede karşılamaktır.