Kategoriler
Markalar
[BrandFilter]
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Hikari
 

Hikari Ürünleri

12 yıllık cam kaplama performans sertifikası almaya hak kazanan dünyanın tek şirketi.
 
NANO CAM KAPLAMA ve HIKARI Innovation Global Teknolojisinin teknik yetenekleri sayesinde, aracınızın sunumunu sürdürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 
Teknolojik uzmanlığa dayalı olarak (HIKARI) cam kaplama ve müşteri memnuniyeti konusunda dünyaya liderlik etmeye devam ediyor. Mükemmeliyet arayışımızda, devam eden araştırma ve geliştirmemiz bizi yeni Global Enterprise olarak kurmuştur.
 
Araçlarınızın boya yüzeyine yapılan bir uygulama, boya yüzeyine sıkı bir şekilde yapışan ve kalıcı parlak bir parlaklık ile sonuçlanan sertleştirilmiş bir cam kaplama filmi oluşturur. Yeni Nano korumalı yüzey, hava koşullarına dayanıklı, çizilmeye karşı kalıcı dayanıklılık ve boya koruması sağlar ve ayrıca süper hidrofobik bir etki sağlar.
 
araştırma ve dikkatli anlayış araç boyalı yüzeylerin özellikleri sayesinde, NANO Teknoloji Küresel HIKARI Grubu tüm taleplerini karşılamak için cam kaplama teknolojisini geliştirmeye devam koruyun. Ayrıca, sürekli olarak yeni cam kaplama teknolojisini takip ediyoruz ve her zaman müşterilerin geri bildirimlerine ve görüşlerine cevap vermeye istekliyiz. Bu, endüstrimizin dünya lideri olmak için çabalamaya devam ederken bizi güçlendirir.

Hikari

kategorisinde 2 adet ürün bulunmuştur